Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Can you spell that?”

W dniu 02.02.2018r. uczniowie naszej szkoły Krystian Frąszczak z klasy TES4 i Bartek Kędzia  z klasy TSM2 w towarzystwie nauczyciela Anny Kubiak wzięli udział w I edycji  Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Can you spell that?” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach.

Konkurencja była duża, gdyż w konkursie zmagało się 36 uczestników z wielu szkół powiatu ostrowskiego, jak również z Kalisza. I etap pisemny polegał na uzupełnianiu luk tekstu piosenki ze słuchu oraz dyktando. Do II etapu przechodziło tylko 10 najlepszych uczniów i ich zadaniem było przeliterowywanie coraz dłuższych wypowiedzianych przez lektora  słów. Zwycięzcami zostali uczniowie III LO  i IV LO. Nasi uczniowie dzielnie walczyli , lecz nie udało im się zdobyć czołowych miejsc.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.