Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

WALENTYNKI NA WESOŁO

W dniu 9 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się Walentynki na Wesoło. W imprezie szkolnej wzięły udział klasy technikum: TEC2, TSM3, TEC3, TMC1 oraz TES1. W atmosferze humoru oraz dobrej zabawy reprezentanci klas TEC2, TES1, TMC1 brali udział w konkurencjach dotyczących świata muzyki oraz literatury. Uczniami z największą liczbą punków w konkurencjach znane polskie i anglojęzyczne piosenki o miłości oraz słynne pary literackie zostali reprezentanci klasy TEC2: Mikołaj Jańczak, Krystian Kaźmierczak oraz Mateusz Borowiec. Imprezę zorganizowała pani Bogumiła Sibińska oraz pani Anna Kubiak.

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.