Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W środę siódmego marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu literackiego Turniej Opowiadań. Z radością informujemy, że nasza uczennica z klasy TES1 – Julia Chowicka otrzymała wyróżnienie. Fantastyka, historia, romans – to ulubione tematy naszej autorki. Pisanie opowiadań to wysiłek przelewania myśli na papier. Julia robi to świetnie. W tym roku jurorami konkursu były: Anna Bielawna-Piec nauczyciel języka polskiego z I LO, Agnieszka Klemczak-Porczyńska nauczyciel języka polskiego z ZST, oraz tradycyjnie zwykły czytelnik Paulina Szargan, nauczyciel języka angielskiego z ZST. Opiekunem Julii Chowickiej jest pani Edyta Tomaszewska.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.