Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych „Mistrz Gramatyki” w Przygodzicach

W dniu 09.03.2018r. już po raz piąty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych „Mistrz Gramatyki”. Dwóch najlepszych uczniów z języka angielskiego z naszej szkoły: Krystian Frąszczak z kl. TES4 i Szymon Mendera z kl. TMC1 wraz z opiekunem p. Anną Kubiak również wzięli udział. Konkurencja była ogromna, gdyż do konkursu przystąpiło ponad 50 uczniów z większości szkół ponadgimnazjalnych z Ostrowa Wielkopolskiego, ale również z Przygodzic, Kalisza i Ostrzeszowa. Nasi uczniowie zaprezentowali się ładnie, choć nie udało im się pokonać rywali. Życzymy więc powodzenia w kolejnych konkursach!

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.