Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

16 marca 2018 r. w ZSP CKU w Przygodzicach odbyła się trzecia edycja Przeglądu Słowa pod hasłem „Wolność to nic więcej, niż szansa na bycie lepszym”. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego oraz Wójta Gminy Przygodzice Krzysztofa Rasiaka. W konkursie wystąpiła Julia Chowicka – członkini szkolnego teatru „Kantaki”. Przedstawiła ona utwór Zbigniewa Herberta pod tytułem „Raport z oblężonego miasta”. W skład jury wchodzili: Małgorzata Juda-Mieloch (pracownik ODN-u), Honorata Maciejewska (pracownik MDK-u), Bolesław Grobelny (poeta ostrzeszowski). Wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych otrzymała nasza uczennica Julia Chowicka. Gratulujemy!

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.