Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniu 22.03.2018r. uczniowie naszej szkoły Hubert Kopras z klasy TEC2 i Bartek Kędzia  z klasy TSM2 w towarzystwie nauczyciela Anny Kubiak wzięli udział w III edycji Konkursu  Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego pod patronatem Senatora Łukasza Mikołajczyka w Liceum Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim.

Konkurencja była duża, gdyż w konkursie zmagało się ponad 20 uczestników z wielu szkół powiatu ostrowskiego. Najpierw uczniowie przystąpili do napisania testu w  I etapie.  Do II etapu przechodziło tylko 10 najlepszych uczestników wyłonionych po teście pisemnym. Uczestnicy odpowiadali kolejno zgodnie z formułą „1 z 10” z różnych dziedzin, m.in. historia, polityka, kultura. Uczeń naszej szkoły Bartek Kędzia zakwalifikował się do drugiego etapu. Wykazał się dużą wiedzą, jednak nie udało mu się pokonać rywali. Życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.