Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

 

Uczniowie klas ZM3a, ZM3b, ZEM3 oraz WZ3 wzięli w marcu udział w konkursie bibliotecznym pt. „Zwyczaje wielkanocne”. Celem konkursu było przypomnienie młodzieży historii i tradycji związanej z polskimi Świętami Wielkanocnymi. W teście składającym się z 10 pytań, młodzież udzieliła wielu poprawnych odpowiedzi. W konkursie wzięło udział 69 uczniów, w tym 17–stu zdobyło maksymalną ilość punktów. Słodycze i dyplomy otrzymały w bibliotece szkolnej następujące osoby: Dominik Piasecki, Wojciech Regulski z klasy ZM3a, Maciej Bąk, Patryk Dera z klasy ZM3b, Patryk Guździoł, Mikołaj Frąszczak z klasy WZ3 oraz Michał Marek z klasy ZEM3. Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.