Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniu 26 marca 2018 roku w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU odbyła się kolejna edycja szkolnego turnieju motoryzacyjnego. Wzięły w nim udział trzyosobowe reprezentacje klas drugich i trzecich. Cały turniej składał się z czterech etapów. Pojawiły się w nich pytania z wiedzy motoryzacyjnej i diagnozowania pojazdów oraz zadania praktyczne. Licznie zebrana publiczność, którą stanowili uczniowie naszej szkoły dopingowała uczestników podczas prób sprawnościowych. Zwłaszcza etap, w którym drużyny rywalizowały ze sobą w pompowaniu i dokręcaniu kół, ze względu na swoją dynamikę, był atrakcyjny zarówno dla zespołów, jak i dla uczniów zasiadających na trybunach. Po niemal godzinnej rywalizacji w końcowej klasyfikacji zwyciężyła drużyna klasy ZM3a, którą reprezentowali  uczniowie Krzysztof Piec , Szymon Trzęsala  i Dawid Ratajczak. Zwycięzcom gratulujemy.
Sponsorem nagród drugi rok z rzędu była firma M-MOT, zajmująca się dystrybucją części i artykułów motoryzacyjnych, o uznanej marce i wieloletnim doświadczeniu na rynku regionalnym. Warto zaznaczyć, że uczestnicy mieli doskonałą okazję pokazania swojej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w obecności przedstawiciela firmy M-MOT pana Pawła Kaczochy. M-MOT w związku z prężnym rozwojem działalności corocznie zatrudnia absolwentów naszej szkoły. Z wypowiedzi uczestników oraz obserwatorów należy wywnioskować, że turniej był udany. Sukces zeszłorocznej i tegorocznej edycji spowoduje, że turniej motoryzacyjny na stałe wkomponuje się w kalendarz imprez szkolnych.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.