Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Eliminacje rejonowe do 63. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Już po raz 63. młodzi wykonawcy wzięli udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W Ostrowie etap rejonowy w Młodzieżowym Domu Kultury zorganizowano po raz 24. 24-go marca na scenie MDK zaprezentował się uczeń klasy TSM3 Bartłomiej Zając. Uczestnicy konkurowali w dwóch kategoriach: Turnieju Recytatorskim oraz Turnieju Wywiedzione ze Słowa. Nasz uczeń wziął udział w kategorii Wywiedzione ze Słowa prezentując interpretację poematu Zbigniewa Herberta.
Umiejętności uczestników oceniało jury w składzie: Dariusz Kępiński, Aleksandra Antczak i  Iwona Łęcka. Zwieńczeniem tegorocznego konkursu były warsztaty recytatorskie dla uczestników, które poprowadził przewodniczący jury Dariusz Kępiński.

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.