Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

I etap Konkursu Języka Angielskiego Zawodowego Professional English - VII edycja

W dniu 26 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole I etap Konkursu Języka Angielskiego Zawodowego Professional English - VII edycja. Uczestnicy I etapu musieli się zmierzyć z testem pisemnym online w języku angielskim, którego zadania bezpośrednio dotyczyły słownictwa z branży motoryzacyjnej. Do udziału w konkursie przystąpiło 35 uczniów z Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU w Ostrowie Wielkopolskim, Zespołu Szkół Samochodowych z Kalisza, Zespołu Szkół Samochodowych z Poznania oraz Zespołu Szkół Technicznych z Leszna. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Bartłomiej Kędzia, Jakub Wojda, Krystian Frąszczak, Adrian Adamczak, Daniel Dzięcioł, Michał Kupczyk, Wojciech Piskorski, Kacper Guzowski oraz Hubert Kuświk. Wszystkim uczestnikom oraz ich koordynatorom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz współpracę ze szkołami o profilu samochodowym z województwa wielkopolskiego. Do finałowej dziesiątki uczniów z najlepszymi wynikami zaproszono ucznia naszej szkoły Bartłomieja Kędzię, który w dniu 18 kwietnia 2018 roku weźmie udział w II etapie konkursu - części ustnej w formie turnieju 1 z 10 w Zespole Szkół Samochodowych w Kaliszu.

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.