Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniach 11-go i 12-go kwietnia odbył się konkurs biblioteczny „Jan Paweł II”. Został on zorganizowany w związku z przypadającą 13 rocznicą śmierci papieża Polaka.  Brało w nim udział 55 uczniów z klas: ZEO1, ZEM1 i WZ1. Poprawność rozwiązania testów oceniało jury w składzie: Grażyna Koczorowska, Małgorzata Olszewska i Alicja Guździoł. Młodzież biorąca udział w konkursie wykazała się ogromną wiedzą o życiu i pontyfikacie papieża. Laureatami konkursu zostali:
Bartosz Ławniczak, Mariusz Poślednik, Filip Joks, Przemysław Lis, Kamil Grabarczyk, Bartosz Szczepaniak, Kamil Mierzchała z klasy ZEO1
Jakub Jarosik, Kamil Wróbel, Sebastian Guzior z klasy ZEM1
Jakub Misiek, Sebastian Walczak z klasy WZ1

Nagrody i dyplomy wręczyły zwycięzcom pani dyrektor Maria Mikołajczyk oraz przedstawicielki jury.
Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.