Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Uczniowie klas drugich i pierwszych uczący się zawodu technik mechanik wraz z opiekunami Rafałem Stasiakiem i Krzysztofem Sadowskim wybrali się 12.04.2018 na kieleckie targi, żeby poznać nowości w poszczególnych dziedzinach przemysłu. Duża liczba wystawców (914 firm z 35 krajów świata, 7 hali), szeroki zakres prezentowanych rozwiązań technologicznych, elementów, maszyn, narzędzi to raj dla mechaników. Szczególnie interesowała ich impreza pod nazwą „Dni Druku 3D”, podczas których prezentowano nowoczesną technologię w poszczególnych metodach wydruku, możliwości zastosowania wydruku w przemyśle. Uczniowie mogli wziąć udział w wykładach oraz uczestniczyć w imprezach towarzyszących, interesujących prezentacjach. Oglądali wiele atrakcyjnych ekspozycji z różnych obszarów techniki (technologia laserowa, przemysł pomiarowy, ochrona powierzchni przed korozją, pneumatyka, spawalnictwo, obróbka blach, obróbka metali, procesy wspomagające prototypowanie).

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.