Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Od kilku lat Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU wraz z innymi wiodącymi szkołami o profilu motoryzacyjnym województwa wielkopolskiego od 2012 roku promują język angielski zawodowy poprzez organizację regionalnego dwustopniowego konkursu dla uczniów pod nazwą PROFESSIONAL ENGLISH.
W dniu 18 kwietnia 2018 roku uczeń naszej szkoły Bartłomiej Kędzia TSM2, który zakwalifikował się do finałowej dziesiątki najlepszych, brał udział w drugim etapie tegorocznej edycji konkursu. Finał tym razem odbył się w Zespole Szkół Samochodowych w Kaliszu. Podczas II etapu konkursu uczestnicy –uczniowie ze szkół samochodowych z Kalisza, Poznania, Leszna oraz z naszej ostrowskiej szkoły udzielali ustnych odpowiedzi na tematy związane z branżą samochodową. Tłumaczyli terminy i wyrażenia z branży motoryzacyjnej z języka polskiego na język angielski. Zawodnicy zaprezentowali jak zwykle wysoki poziom. Tegorocznymi finalistami części ustnej zostali: Kacper Działach (ZSS Kalisz), Michał Naglik (ZSS Kalisz), Mirosław Michne (ZSS Poznań). Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Przypomnijmy, że uczniowie ZSTE CKU co roku uczestniczą w finalnej rozgrywce i niejednokrotnie zdobywali najwyższe pozycje (Krzysztof Jasiński, Grzegorz Bukowski, Daniel Pichliński).

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.