Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Wyrazić słowem”

W Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU w Ostrowie Wielkopolskim dnia 24-go kwietnia, odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Wyrazić słowem”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem młodzieży wszystkich szkół ponadgimnazjalnych miasta Ostrowa i powiatu. W spotkaniu wzięli udział uczniowie o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych, osiągający już wcześniej w swoich dziedzinach sukcesy. Spotkanie miało bardzo wysoki i wyrównany poziom. Konkurs przebiegał w kategoriach: konkurs recytatorski, poezji śpiewanej, teatru jednego aktora, „wywiedzione ze słowa” oraz kabaretu. W jury konkursu zasiadły pani Małgorzata Olszewska, pani Edyta Tomaszewska oraz pani Grażyna Koczorowska. Gośćmi byli również opiekunowie grup artystycznych oraz instruktorzy teatralni. Brawurowe prezentacje poszczególnych artystów wzbudzały aplauz publiczności, która podkreślała wyjątkową atmosferę tego spotkania. Podczas obrad jury uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na poczęstunek. Po burzliwej dyskusji jury przyznało nagrody książkowe. W konkursie teatru jednego aktora I miejsce zajął Bartłomiej Zając z ZST-E CKU. W konkursie „wywiedzione ze słowa” wyróżniono Milenę Bartłomiej i Bartosza Baurę z III LO. W konkursie poezji śpiewanej najbardziej podobała się Agnieszka Pietrzak z Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek – zdobyła I miejsce. II miejsce zajęła Patrycja Gąsiorek z ZSP CKU Przygodzice. W kategorii recytatorskiej przyznano trzy nagrody: I miejsce otrzymała Agata Chwołka z ZSP CKU Przygodzice, II miejsce – Wiktoria Wasielewska z Bursy Szkolnej, III miejsce – Maria Stawicka z ZSP CKU Przygodzice. W kategorii kabaretowej I miejsce zajęła Grupa Artystyczna CI…..SZA! z ZSP CKU Przygodzice. Wręczenia nagród dokonał dyrektor szkoły pan mgr Marek Wojtasz. Młodzież rozchodziła się w doskonałych humorach podkreślając wyjątkowy nastrój tego spotkania. Organizatorem konkursu była pani Edyta Tomaszewska.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.