Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Nasz uczeń zwycięzcą  Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu z Języka Obcego Zawodowego.


W dniu 24.04.2018r. trzech uczniów naszej szkoły: Jakub Wojda (kl. TES4), Krystian Frąszczak (kl. TES4) i Bartek Kędzia (kl. TSM2)  wraz z opiekunem p. Anną Kubiak wzięło udział w Międzyszkolnym Powiatowym Konkursie z Języka Obcego Zawodowego w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim. Konkurencja była ogromna, gdyż przybyli uczniowie z większości szkół technicznych w powiecie ostrowskim. Test pisemny również nie należał do łatwych, ale nasi uczniowie wspaniale sobie poradzili. Jakub Wojda zdobył I miejsce w kategorii: Język Angielski Zawodowy, pozostałych dwóch uczniów uplasowało się w połowie stawki. Zwycięzca otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę. Cieszymy się ogromnie z naszym zwycięzcą i jesteśmy bardzo dumni z jego sukcesu. Gratulujemy wygranej!
Wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.