Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

WIKTOR TETRZONA LAUREATEM TECHNO-GRANTU 2018

Nagrodę główną oraz tytuł TECHNO – IDEA otrzymał Wiktor Tetrzona – uczeń Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU - za projekt pod tytułem „Wykonanie prototypu drukarki 3D+2D” zrealizowany w ramach II edycji konkursu TECHNO-GRANT. Nagrodę wręczył Wiktorowi Paweł Rajski Starosta Ostrowski w dniu 26 kwietnia 2018 r. w n-Klubie, podczas oficjalnego podsumowania drugiej edycji programu Fundacji TECHNO-GRANT.
Druga edycja programu TECHNO –GRANT potwierdziła, że fundacja świetnie spełnia swoje zadania i daje szanse rozwoju uzdolnionym technicznie uczniom szkół prowadzonych przez Powiat Ostrowski. Dzięki wsparciu finansowemu fundacji wytypowani uczniowie szkół średnich powiatu ostrowskiego zrealizowali swoje innowacyjne pomysły techniczne, które po ich prezentacji ocenił zespół ekspertów. Wiktor Tetrzona, uczeń drugiej klasy Szkoły Branżowej I. Stopnia Nr 4, pod opieką nauczyciela Rafała Stasiaka wykonał i zaprezentował prototyp drukarki drukującej przestrzennie tworzywem w pięciu osiach. Wiktor za tę właśnie pracę został uhonorowany tytułem oraz nagrodą finansową w wysokości 3500 zł. Serdecznie gratulujemy.
Gratulujemy także drugiego sukcesu panu Rafałowi Stasiakowi. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji konkursu jego podopieczny Maciej Andrzejewski – uczeń Technikum Nr 4 w ZST-E CKU został doceniony przez ekspertów i uhonorowany tytułem TECHNO-INNOWATOR za innowacyjny prototyp piasty rowerowej 7t.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.