Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

MOTOspotkanie z gimnazjalistami - 22.05.2018r.

Spotkanie z gimnazjalistami w ZSTE CKU:  22.05. 2018 r.

motospotkanie

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów zainteresowanych motoryzacją oraz nauką zawodów motoryzacyjnych na spotkanie w dniu 22 maja (wtorek ) o godzinie 16,00 w szkolnym warsztacie samochodowym Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU przy ulicy Wojska Polskiego 14 a w Ostrowie Wlkp.

Chcemy pokazać Wam naszą bazę do kształcenia praktycznego zawodów motoryzacyjnych oraz kilka typowych czynności związanych z diagnostyką, obsługą oraz naprawą pojazdu samochodowego. Na uczestników czekają niespodzianki i upominki. Pozostałe nasze pracownie zawodowe są w trakcie modernizacji, ale będą gotowe na przyjęcie uczniów w nowym roku szkolnym. Fanów motoryzacji informujemy, że 1 września 2018 r. otwieramy zupełnie nową PRACOWNIĘ MOTOCYKLOWĄ zaopatrzoną w urządzenia, narzędzia oraz motocykle i skutery do nauki zawodu mechanik motocyklowy. Baza kształcenia zawodów motoryzacyjnych wzbogaci się także komplet urządzeń do nauki obsługi klimatyzacji samochodowej.

ZST-E CKU oferuje naukę następujących zawodów motoryzacyjnych:

  • Technik Pojazdów Samochodowych (technikum),

  • Mechanik Pojazdów Samochodowy (szkoła branżowa I. stopnia),

  • Elektromechanik Pojazdów Samochodowych (szkoła branżowa I. stopnia),

  • Lakiernik(szkoła branżowa I. stopnia),

  • Blacharz Samochodowy (szkoła branżowa I. stopnia),

  • Mechanik Motocyklowy (szkoła branżowa I. stopnia).

Do zobaczenia.

motooooo2

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.