Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

PREZENTACJA  AUDI RS3 SPORTBACK 2,5 TFSI 400 KM w ZSTE CKU

W dniu 22 maja, najpierw na parkingu szkolnym ZSTE CKU w godzinach trwania lekcji, a następnie o godzinie 16. w szkolnym warsztacie samochodowym przy ulicy Wojska Polskiego 14a zaprezentowany zostanie uczniom i gimnazjalistom  specjalny model Audi RS3 sportback 2,5 TFSI 400 KM. Prezentacji dokona Autoryzowany Dealer Audi  - firma Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. Porsche z Poznania.  
Ponawiamy zaproszenie dla gimnazjalistów zainteresowanych motoryzacją oraz nauką zawodów motoryzacyjnych na spotkanie w dniu 22 maja (wtorek ) o godzinie 16,00 w szkolnym warsztacie samochodowym Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU przy ulicy Wojska Polskiego 14 a w Ostrowie Wielkopolskim.
Chcemy pokazać Wam naszą bazę do kształcenia praktycznego zawodów motoryzacyjnych oraz kilka typowych czynności związanych z diagnostyką, obsługą oraz naprawą pojazdu samochodowego. Na uczestników czekają niespodzianki i upominki. Pozostałe nasze pracownie zawodowe są w trakcie modernizacji, ale będą gotowe na przyjęcie uczniów w nowym roku szkolnym. Fanów motoryzacji informujemy, że 1 września 2018 r. otwieramy zupełnie nową PRACOWNIĘ MOTOCYKLOWĄ zaopatrzoną w urządzenia, narzędzia oraz motocykle i skutery do nauki zawodu mechanik motocyklowy. Baza kształcenia zawodów motoryzacyjnych wzbogaci się także komplet urządzeń do nauki obsługi klimatyzacji samochodowej.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.