Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Szkolny konkurs biblioteczny „Zbigniew Herbert - życie i twórczość”

W dniu 18-go maja odbył się szkolny konkurs biblioteczny pt. „Zbigniew Herbert - życie i twórczość”. Konkurs zorganizowany został przez Grażynę Koczorowską i Małgorzatę Olszewską, z okazji dwudziestej rocznicy śmierci pisarza oraz ogłoszeniem roku 2018 rokiem Zbigniewa Herberta. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 22 uczniów z klas: TEC1, TES1, TSM2 oraz TEC3. Laureatami w konkursie zostali: Mikołaj Szkudlarek – klasa TEC3, Piotr Ławniczak – klasa TEC3, Maksymilian Maciuszyn – klasa TEC3, Artur Popłonyk – klasa TEC3 oraz Robert Pichet – klasa TES1. Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez organizatorki konkursu w dniu 25-go maja w bibliotece szkolnej.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.