Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w projekcie ,,Kompleksowy program rozwoju kształcenia zawodowego młodzieży w Powiecie Ostrowskim'' realizowanym przez Powiat Ostrowski. W ramach wsparcia oferuje on szeroką gamę kursów i szkoleń oraz staże zawodowe (więcej informacji na plakacie). Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Priorytet VIII Edukacja, Poddziałanie 8.3.5 Kształcenie zawodowe młodzieży i dorosłych w ramach ZIT dla rozwoju AKO.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.