Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniach 16 i 17-go października odbyły się w bibliotece szkolnej wybory nowego składu Rady Samorządu Uczniowskiego. Wybory zostały poprzedzone ustaleniem 11 kandydatów oraz kampanią przedwyborczą przeprowadzoną przez panów Jana Kunę i  Krzysztofa Sadowskiego. Wybory przeprowadzono w sposób demokratyczny. Wszyscy uczniowie szkoły młodzieżowej wybierali swojego kandydata poprzez wskazanie jednej osoby na karcie wyborczej. W wyborach uczestniczyło łącznie 436 wyborców. Oddano 425 głosów ważnych i 11 nieważnych. Wybory przeprowadziła i głosy przeliczyła komisja, w skład której weszli uczniowie: Błażej Rzekiecki, Oskar Koper, Kacper Kardas, Daniel Dzięcioł, Krystian Pawłowski, Bartłomiej Zając oraz pani Grażyna Koczorowska.
Po przeliczeniu głosów komisja przedstawiła wyniki wyborów:

  Michał Janicki klasa ZEM2 - 70 głosów
  Daria Sznajder klasa TEC3 - 63 głosy
  Kacper Woźniak klasa TEC3 – 54 głosy
  Michał Krawczyk klasa TSM3 – 45 głosów
  Patryk Rolla klasa TMC2 – 44 głosy
  Marcin Pręciuk klasa WZ2 – 41 głosów
  Grzegorz Białkowski klasa TSM3 – 35 głosów
  Bartosz Tomczak klasa TSM3 – 20 głosów
  Patryk Guzowski klasa TMC2 – 19 głosów
  Kamil Trzcieliński klasa TSM3 – 18 głosów
  Wojciech Piskorski klasa TMC2 – 16 głosów

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.