Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniu 18.10.2018 r. w sali sportowej ZSTE CKU przy ul. K. Kantaka odbył się finał rozgrywek szkół średnich powiatu ostrowskiego w piłce ręcznej. W meczu o pierwsze miejsce spotkały się reprezentacje Zespołu Szkół Technicznych i Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU.
W meczu stojącym na dobrym poziomie sportowym lepsi okazali się gospodarze - drużyna z Kantaka, którzy pewnie pokonali wymienionych rywali, a mecz zakończył się wynikiem 22 :12.
Zgodnie z regulaminem awans do rozgrywek rejonowych uzyskały obydwa zespoły. Nasza szkoła będzie się ubiegać o organizację turnieju rejonowego, który co roku cieszy się dużą popularnością wśród zespołów szkolnych jak i kibiców.  
Naszym reprezentantom życzymy dalszych wygranych !
                                                         

                                                                                                                                                                                                                                            Mariusz Wołowicz

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.