Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Wycieczka klasy T1b do Biblioteki Publicznej i Mediateki Przystanek Kultury

23-go października klasa T1b wzięła udział w zwiedzaniu Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego oraz Mediateki Przystanek Kultury w Ostrowie Wlkp. W bibliotece uczniowie wysłuchali prelekcji dotyczącej zasad funkcjonowania czytelni i wypożyczalni. Młodzież poznała zbiory biblioteczne, katalogi, regulaminy, klasyfikację dziesiętną oraz ofertę kulturalną skierowaną do ostrowskich odbiorców.
W mediatece klasa uczestniczyła w lekcji „Od książki papierowej do wizualnych i dźwiękowych tekstów kultury”. Ponadto obejrzeli działy mediateki: robotykę, bajkotekę, muzykę i Studio Komeda ucząc i bawiąc się jednocześnie.

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.