Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

 

 

W dniach od 14 października do 26 października 2018 roku  grupa 10 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunką p. W.Trzcielińską przebywała na praktyce zawodowej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Stattliche Berufsbildende Schule w Sonnebergu, W tym roku uczniowie i uczennice z klas WZ3,TEC3 i TES2 zdobywali nowe umiejętności w zawodzie elektryk. Jak co roku uczestnicy stażu oprócz zajęć praktycznych, które odbywały się każdego dnia przed południem, brali udział w licznych atrakcjach np.: zwiedzanie fabryki Kumatec, elektrociepłowni. Uczniowie mieli też możliwość przyjrzeniu się pracom budowlanym ze szczególnym uwzględnieniem prac przy zakładaniu instalacji elektrycznej. Oprócz kształcenia zawodowego strona niemiecka zapewniała wiele atrakcji dotyczących spędzania wolnego czasu. Zwiedzaliśmy muzea, byliśmy na siłowni, lodowisku i na basenie. Niezapomnianą atrakcją pozostanie wycieczka w góry, do Steinach. Pobyt na stażu pozostanie na długo  w pamięci jako miłe i ciekawe doświadczenie.

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.