Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

We wtorek 6 listopada 2018 r w hali sportowej Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU odbył się powiatowy turniej szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej. Na zaproszenie organizatora Mariusza Wołowicza odpowiedziało aż 8 szkół z terenu powiatu ostrowskiego, a były to: I LO, III LO, ZSBE, ZSE, ZSU, ZSP CKU, LOSO i gospodarze ZST-E.
Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. Młodzież świetnie się bawiła. Emocji było wiele.  Wiele akcji kończyło się pięknymi strzałami do bramki, za co zawodnicy nagradzani byli gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność. W wyniku zaciętej rywalizacji I. miejsce zajęła budowlanka (ZSBE), II. miejsce gospodarze (ZST-E), miejsce trzecie przypadło dla III L.O.
Do zobaczenia wiosną na naszym obiekcie – na Orliku !

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.