Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

W dniu 16 listopada 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU odbył się Finał Rejonu Kaliskiego w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych.
W turnieju wzięło udział 6 zespołów ze szkół, z Ostrzeszowa, Pleszewa, Koźmina Wlkp, Kalisza oraz Ostrowa Wlkp. Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach trzy zespołowych. Poziom zespołów był zróżnicowany, ale my graliśmy równo. Od pierwszego gwizdka wiadomo było, że nasz zespół prowadzony przez Rafała Stempniaka nie powinien mieć większych kłopotów z uzyskania awansu do dalszej fazy rozgrywek – ½ Finału wojewódzkiego. Tak też się stało. Wszystkie mecze z naszym udziałem drużyny Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU kończyły się zdecydowanym zwycięstwem i tym samym zajęliśmy w turnieju I miejsce. Miejsce II. przypadło ekipie z Kalisza, natomiast III. miejsce bardzo silnej fizycznie ekipie z Koźmina Wielkopolskiego.
Już wkrótce poinformujemy o terminie kolejnego ważnego turnieju na poziomie wojewódzkim. Na pewno będziemy ubiegać się o jego organizację i mam nadzieję że władze Szkolnego Związku Sportowego z Poznania wyrażą nam zgodę.

Mariusz Wołowicz

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.