Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

11 listopada 1918 roku, 100 lat temu, Polska odzyskała niepodległość. Choć przez 123 lata kraj nie istniał na mapie, żył jednak naród i jego kultura. Wierzono, że tak długo jak one trwają, nie trzeba tracić nadziei. Powstanie w 1918 roku niepodległej Polski stanowiło wydarzenie, które zaliczyć należy do najbardziej doniosłych w tysiącletnich dziejach naszej państwowości i dziejach naszego narodu.
W dniu 08-go listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się w szkole uroczysty apel. Przedstawienie słowno-muzyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości zaprezentowali: Kacper Szpak z klasy TES2, Adrian Chowański, Daniel Dzięcioł, Patryk Kociemba i Bartłomiej Zając z klasy TSM4. Za muzykę podkreślającą nastrój i powagę uroczystości oraz prezentację multimedialną odpowiedzialni byli Krystian Pawłowski z klasy TSM4, Wiktor Bizan i Eryk Kaczmarek z klasy T1b. Poczet sztandarowy reprezentowany był przez uczniów klasy TMC2: Oskara Adamka, Damiana Jodaniewskiego i Wojciecha Piskorskiego. W apelu wzięły udział klasy T1a, TMC2 oraz TSM3.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.