Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

W dniu 26-go listopada 2018 roku odbył się konkurs czytelniczy „Wiem, bo czytałem”. W pytaniach konkursowych uczniowie klas maturalnych TSM4 i TEC4 musieli wykazać się znajomością lektur szkolnych. Młodzież miała za zadanie połączyć autorów z tytułami lektur, do podanego bohatera dopisać tytuł lektury, uzupełnić tytuły książek oraz napisać poprawnie tytuły lektur. Uczniowie uczestnicząc w konkursie mogli uporządkować posiadane wiadomości lub uzupełnić brakujące. Nagrody za najlepiej rozwiązane zadania otrzymali: Iga Oblamska, Krystian Płokarz, Bartłomiej Zając, Dawid Tułaza, Dawid Szmania oraz Hubert Motylewski. Nagrody zwycięzcom zostały wręczone w dniu 3-go grudnia w bibliotece szkolnej.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.