Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

W dniu 06-go grudnia w świetlicy szkolnej odbyło się wydarzenie bez precedensu. Oto naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z klas TEC3 i TSM3 rywalizujące w najładniejszym czytaniu powieści Stefana Żeromskiego pt. „Przedwiośnie”. Obie strony starały się z całych sił jak najlepiej interpretować fragmenty powieści, długo idąc „łeb w łeb”. Dopiero po jakimś czasie minimalne prowadzenie objęła szóstka przedstawicieli klasy TEC3. Po przeczytaniu fragmentu „Przedwiośnia”, jury udało się na obrady. Jednogłośnie ogłoszono zwycięstwo przedstawicieli klasy TEC3, a pan dyrektor Marek Wojtasz wręczył nagrody w postaci egzemplarzy „Przedwiośnia” Żeromskiego. Obie drużyny zostały poczęstowane słodyczami.

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.