Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniu 11-go grudnia odbyło się w sali 44 szkolne czytanie wierszy patriotycznych. Uczniowie: Tymoteusz Połomski, Jakub Zimny z klasy T1a oraz  Kacper Leśnierowski i  Oskar Przybył z klasy T1b przedstawili wiersze następujących poetów: Antoniego Słonimskiego, Tadeusza Różewicza, Leopolda Staffa, Cypriana Kamila Norwida, Marii Konopnickiej, Władysława Broniewskiego. Prezentację multimedialną oraz patriotyczne utwory przygotował Wiktor Bizan. Uczniowie klasy T1b wysłuchali wierszy popularyzujących symbole państwowe opowiadające o wojnie, walce o niepodległość oraz tęsknocie i miłości do ojczyzny. Wiersze przeniosły słuchaczy w atmosferę związaną z tegoroczną rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.