Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Uczniowie klas drugich Branżowej Szkoły I Stopnia wzięli w grudniu udział w szkolnym konkursie bibliotecznym pt. „Boże Narodzenie – historia i zwyczaje”. Celem konkursu było przypomnienie młodzieży historii i tradycji związanej z polskimi świętami Bożego Narodzenia. W teście składającym się z 14 pytań, uczniowie udzielili wielu poprawnych odpowiedzi. Najwięcej punktów w konkursie zdobyli: Marcin Pręciuk z klasy WZ2, Jakub Przybylski z klasy ZEM2 i Kacper Walkowiak z klasy ZEO2. Nagrody zwycięzcom zostały wręczone w dniu 12-go grudnia w bibliotece szkolnej przez organizatorki konkursu.
Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.