Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

III. MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W PIŁCE RĘCZNEJ

19 grudnia 2018 roku w Wągrowcu reprezentacja uczniów Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU wywalczyła trzecie miejsce w wojewódzkim turnieju piłki ręcznej szkół średnich. Zespół prowadzony przez Rafała Stempniaka zremisował najpierw z drużyną gospodarzy (Zespołu Szkół Nr 1w Wągrowcu), ale ostatecznie uległ w wyniku dodatkowych rzutów karnych stosunkiem punktów 20 do 21. Natomiast w walce o trzecie miejsce nasza drużyna zdecydowanie wygrała z Zespołem Szkół Geodezyjnych z Poznania z wynikiem 22 do 15. Gratulujemy wyniku!

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.