Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

FIRMA SIMERIS / Ostrów Wielkopolski ul. Zębcowska 53b/24/

 

POSZUKUJE  PRACOWNIKÓW  NA  STANOWISKA:

·        AUTOMATYK PROGRAMISTA

·        ELEKTRYK

·        FREZER

·        MONTER MECHANIKI                

·        PROJEKTANT SYSTEMÓW STEROWANIA

 

 

AUTOMATYK PROGRAMISTA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Programowanie sterowników PLC, tworzenie wizualizacji procesu HMI, parametryzacja, uruchamianie oraz konfiguracja urządzeń peryferyjnych, tworzenie dokumentacji projektowej.

OCZEKIWANIA: Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane kierunki: Automatyka/Elektrotechnika/Mechatronika/Informatyka. Biegła znajomość czytania schematów elektrycznych, praktyczna znajomość zasad programowania PLC, praktyczna znajomość sieci przemysłowych, znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym, prawo jazdy kat. B., gotowość do wyjazdów służbowych, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w pracy.

MILE WIDZIANE: Praktyczna znajomość TIA Portal, praktyczna znajomość oprogramowania Unity PRO oraz Vijeo Designer, znajomość praktycznych zasad projektowania sterowania elektrycznego i pneumatycznego.

OFERTA: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazna atmosfera pracy, praca w profesjonalnym zespole, dostęp do wiedzy i doświadczenia, możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz szkoleń, praca w międzynarodowym środowisku.

DOKUMENTY:CV i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO proszę wysłać na:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OD KANDYDATÓW NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO PRACY NA W/W STANOWISKU.

 

 ELEKTRYK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie podłączeń elektrycznych maszyn oraz linii produkcyjnych, podłączanie szaf elektrycznych.

OCZEKIWANIA:Wykształcenie w kierunku elektrycznym, biegła znajomość czytania schematów elektrycznych, praktyczna znajomość zasad połączeń elektrycznych niskich napięć, prawo jazdy kat. B., gotowość do wyjazdów służbowych, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w pracy.

MILE WIDZIANA:Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie w podłączeniu szaf sterowniczych, doświadczenie w podłączaniu elementów automatyki przemysłowej.

OFERTA: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazna atmosfera pracy, praca w profesjonalnym zespole, dostęp do wiedzy i doświadczenia, możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz szkoleń, praca w międzynarodowym środowisku.

DOKUMENTY: CV i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO proszę wysłać na:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OD KANDYDATÓW NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO PRACY NA W/W STANOWISKU.

 

FREZER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obróbka części oraz frezowanie detali zgodnie z parametrami.

WYKSZTAŁCENIE: zawodowe (obróbka, skrawanie, mechanika).

OCZEKIWANIA: Znajomość rysunku technicznego oraz zasad bazowania i doboru parametrów skrawania, umiejętność obsługi frezarki ręcznej, znajomość obsługi podstawowych elektronarzędzi, zdolności manualne, dokładność i precyzja w wykonywanych obowiązkach, sumienność, sprawność fizyczna, zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność pracy w zespole.

INNE WYMAGANIA:prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość j. angielskiego, gotowość do wyjazdów służbowych, dobra organizacja własnej pracy.

DOKUMENTY: CV i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO proszę wysłać na:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OD KANDYDATÓW NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO PRACY NA W/W STANOWISKU.

 

MONTER MECHANIKI                

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:montaż elementów maszyn przemysłowych.

OCZEKIWANIA: Praktyczne doświadczenie w montażu, serwisie maszyn. Umiejętność czytania rysunków technicznych. Znajomość zasad wykonywania prac mechanicznych. Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w pracy,

INNE WYMAGANIA: prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych, dobra organizacja własnej pracy, mile widziana znajomość j.angielskiego,

DOKUMENTY: CV i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO proszę wysłać na:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OD KANDYDATÓW NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO PRACY NA W/W STANOWISKU.

 

PROJEKTANT SYSTEMÓW STEROWANIA             

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rysowanie schematów połączeń elektrycznych oraz pneumatycznych. Tworzenie dokumentacji technicznej projektowej.

OCZEKIWANIA: Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: AUTOMATYKA/ELEKTROTECHNIKA/MECHATRONIKA. Biegła znajomość czytania schematów elektrycznych.          Znajomość zasad połączeń elektrycznych oraz ich projektowania. Znajomość zasad połączeń pneumatycznych oraz ich projektowania. Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym. Prawo jazdy kat. B., Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w pracy,

MILE WIDZIANA: Znajomość programu Eplan P8 lub SEE ELECTRICAL EXPERT.

OFERTA: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Przyjazna atmosfera pracy.Praca w profesjonalnym zespole. Dostęp do wiedzy i doświadczenia. Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz szkoleń. Praca w międzynarodowym środowisku. 

DOKUMENTY: CV i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO proszę wysłać na:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OD KANDYDATÓW NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO PRACY NA W/W STANOWISKU.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.