Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

7 marca 2019 r. odbył się  w ZSP CKU w Przygodzicach pod patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego oraz Wójta Gminy Przygodzice Krzysztofa Rasiaka - IV Przegląd Słowa pod hasłem  „I nie miłować ciężko, i miłować Nędzna pociecha…”. Jak co roku słowo było oceniane w trzech kategoriach: słowo pisane, recytowane oraz czytane interpretacyjnie. W skład jury wchodzili: Małgorzata Juda-Mieloch (pracownik ODN-u), Honorata Maciejewska (pracownik MDK-u), Bolesław Grobelny (poeta), Piotr Fałczyński (poeta). Zaszczytne drugie miejsce zajęła uczennica klasy TES2 – Julia Chowicka. Opiekunem recytatorki była Edyta Tomaszewska.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.