Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

BRAWO MARCEL

15 marca 2019 r w Chodzieży odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodzieży Szkolnej w pływaniu LZS. Naszą szkołę reprezentował Marcel Dolata uczeń klasy B1d. Każdy zawodnik miał prawo do dwóch startów. Marcel w pierwszym swoim starcie popłynął stylem dowolnym na dystansie 100 m i uzyskał czas 1,08,73 min, co dało mu 12 miejsce na 25 osób. W drugim starcie, ok 30 minut później, wystartował na 50 m stylem klasycznym i uzyskał rewelacyjny czas 0,34,87 min, co dało mu pierwsze miejsce w stawce wszystkich zawodników. Należy zaznaczyć, że padł rekord zawodników startujących tego dnia i wynosił 287 startujących. Marcelowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.