Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH „MISTRZ GRAMATYKI”

W dniu 22.03.2019r. już po raz szósty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych „Mistrz Gramatyki”. Trzech najlepszych uczniów z języka angielskiego z naszej szkoły: Karol Kruszyk z kl. TEC3, Bartek Kędzia z TSM3 oraz Kamil Ekiert z kl. T1b wraz z opiekunem p. Anną Kubiak  również wzięli udział. Konkurencja była duża, gdyż do konkursu przystąpiło ponad 50 uczniów z większości szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego, Krotoszyna i Ostrzeszowa. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo ładnie, choć nie zajęli istotnego miejsca. Życzymy więc powodzenia w kolejnych konkursach!

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.