Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

pilne-1021x580-2

 

Szanowni Rodzice i Uczniowie

 

Z uwagi na akcję strajkową, mającą się odbyć w poniedziałek 08 kwietnia 2019 roku, jeszcze dzisiaj w dzienniku elektronicznym zamieszczone zostaną komunikaty o zmianie planu lekcji poszczególnych oddziałów w związku z niemożnością zrealizowania większości zajęć dydaktycznych. Prawdopodobnie w poniedziałek w całym ZST-E CKU odbędzie się tylko 21 lekcji. W związku z tym ulegnie zmianie ich organizacja - terminy odbywania się. Planujemy ponadto realizację zajęć zastępczych o charakterze opiekuńczym.

 

Informuję, że w poniedziałek dniu 8 kwietnia w budynku szkolnym na ul. Kantaka będzie otwarte tylko jedno - główne wejście do szkoły w celu ewidencjonowania osób przychodzących i wychodzących.

 

W poniedziałek w Centrum Kształcenia Praktycznego nie odbędą się zajęcia praktyczne zawodowe, a będą realizowane tylko zajęcia o charakterze opiekuńczym. Uczniów, którzy w poniedziałek przyjdą do Centrum Kształcenia Praktycznego zobowiązuję do zgłoszenie się do wicedyrektora Sławomira Olszewskiego.

 

W związku z zaistniałą sytuacją uprzejmie proszę Rodziców o rozważenie decyzji o zatrzymaniu swoich dzieci w domach w poniedziałek, a następnie usprawiedliwieniu nieobecności.

 

Nie wiemy na razie kiedy zakończy się strajk. W związku z tym uprzejmie proszę o śledzenie kolejnych informacji i komunikatów dotyczących realizacji zajęć dydaktycznych w następnych dniach.

 

Ponadto informuję jednocześnie, że zajęcia z zakresu przygotowania zawodowego u pracodawców dla młodocianych pracowników – uczniów szkoły branżowej I stopnia i zasadniczej szkoły zawodowej - odbywają się planowo.

 

Marek Wojtasz

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.