Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniu 04.04.2019 uczniowie naszej szkoły Bartek Kędzia z kl. TSM3 i Karol Kruszyk z kl. TEC3 wraz z nauczycielem p. Anną Kubiak wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, który odbył się w Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim.

W I etapie tego konkursu uczestnicy przystąpili do testu pisemnego, z którego wyłoniono 10 najlepszych, w gronie których znalazł się Bartek Kędzia. W II etapie obowiązywały zasady „1 z 10”, uczestnicy mieli początkowo po 2 szanse. Musieli odpowiadać na pytania dotyczące polityki, historii, kultury oraz  zwyczajów krajów anglojęzycznych. Bartkowi szło bardzo dobrze, gdyż długo zachowywał dwie szanse. Ostatecznie rywalizację zakończył na IV miejscu. Zwyciężył uczeń ZST.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów,  gratulujemy dużej wiedzy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.