Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W piątek 26 kwietnia odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia absolwentom Technikum Nr 4 oraz II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali Grzegorz Szymankiewicz (TEC4), Szymon Młynarczyk (TSM4) oraz Dominika Nieruchalska (LO3a). Ponadto za bardzo dobre wyniki w nauce nagrody otrzymali: Bartłomiej Zając (TSM4), Jakub Wawrzyniak (TSM4), Adrian Chowański (TSM4), Szymon Guźla (TSM4), Michał Mosiński (TSM4), Kacper Pęczek (TSM4), Mikołaj Szkudlarek (TEC4), Dawid Tułaza (TEC4), Artur Popłonyk (TEC4), Dawid Pietrzak (TEC4), Bartosz Sobczak (TEC4), Lidia Waszkowiak (LO3a) Marlena Przybył (LO3a), Alicja Pawlik (LO3a), Bogumiła Juszczak (LO3a), Jarosław Kościelny (LO3a), Jacek Koniarek (LO3a), Mariola Śródka (LO3a), Ewa Wanat (LO3a). Natomiast za działalność społeczną nagrody otrzymali Iga Oblamska (TSM4), Daniel Dzięcioł (TSM4), Patryk Kociemba (TSM4), Krystian Pawłowski (TSM4). Za szczególne osiągnięcia sportowe nagrody otrzymali Nikodem Stasiak (TSM4), Dawid Szmania (TEC4), Szymon Kasprzak (TEC4). Ze swoimi wychowankami i podopiecznymi pożegnali się wychowawcy Ewa Janczewska, Mariusz Wołowicz, Maria Mikołajczyk i Katarzyna Działoszyńska. Absolwentów pożegnał dyrektor Marek Wojtasz, akcentując, że zakończenie nauki szkolnej nie zwalnia z obowiązku ustawicznego kształcenia wobec coraz szybciej zmieniającego się świata, postępu wiedzy i technologii. Ważnym jest, aby absolwenci spełnili się zawodowo, ale jeszcze ważniejszym, aby byli dobrymi ludźmi i aktywnymi obywatelami. Absolwentów pożegnała także Julia Chowicka reprezentująca uczniów szkoły. W imieniu absolwentów Bartłomiej Zając podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Natomiast Iga Oblamska w imieniu własnym i członków kółka teatralnego szczególne podziękowania skierowała do polonistki mgr Edyty Tomaszewskiej - animatorki szkolnego życia teatralnego.
Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia. Życzymy Wam, abyście w pełni wykorzystali kapitał, który zdobyliście w tej szkole.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.