Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

Szanowni kandydaci w związku z dużym zainteresowaniem nauką określonych zawodów szkoła może zmienić limity osób planowanych do poszczególnych oddziałów. Prosimy nie sugerować się na razie  liczbą miejsc widoczną na stronach elektronicznej rekrutacji. Szkoła może także zmienić liczby miejsc i konfiguracje zawodów w ramach poszczególnych oddziałów w celu dopasowania do zainteresowania określonymi zawodami.
Ponadto prosimy pamiętać, że na liście kandydatów pojawią się tylko nazwiska tych osób, które dostarczą w terminie wyznaczonym regulaminem  rekrutacyjnym świadectwa ukończenia gimnazjum / ośmioletnich szkół podstawowych oraz zaświadczenia z egzaminu.

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.