Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Oferta pracy - firma Jahn

praca zajafka1

Firma Jahn jest rodzinną firmą zatrudniającą ok. 650 pracowników z siedzibą w Tambach - Dietharz w Turyngii, Niemcy. Specjalizuje się w technologiach wyciskania, obróbce skrwawianiem na frezarkach CNC, w różnorodnych technikach formowania oraz produkcji podzespołów. Operuje na globalnym rynku, dostarcza nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w produkcji części wyciskanych, setek komponentów i systemów dla przemysłu motoryzacyjnego, elektrycznego i budowy maszyn.

Firma oferuje ciekawa pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie i możliwość rozwoju zawodowego. Kurs językowy pogłębiający znajomość języka niemieckiego oferuje na miejscu; kurs prowadzony przez polską lektorkę.

W związku z rozwojem firmy poszukiwani są pracownicy następujących zawodów:
- operatorzy obrabiarek skrawających i maszyn CNC
- ślusarze, tokarze, frezerzy, narzędziowcy, elektrycy
- pracownicy kontroli jakości
- pracownicy na produkcji przy obsłudze maszyn.

Kontakt w sprawie pracy w języku polskim z panią Iwoną Grabowską, lektorką języka niemieckiego: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , Tel. : +49 (0)36252 464 216.

pdf icon new

BROSZURA FIRMY

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.