Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Szkolny konkurs języka niemieckiego pt.: „Deutsch macht Spaβ”

W dniu 06.06.2019 w naszej szkole odbył się konkurs języka niemieckiego pt.: „Deutsch macht Spaβ”. W konkursie uczestniczyło 14 osób z klas T1a, T1b i B1b, które musiały się wykazać znajomością leksyki  i gramatyki niemieckiej. Celem konkursu była popularyzacja języka niemieckiego oraz integracja społeczności uczniowskiej. Pierwsze miejsce zajął uczeń Beniamin Koczura, drugie miejsce wywalczył Łukasz Skotnicki, a trzecie należy do Mateusza Talagi. Organizatorkami konkursu były p. Iwona Pietrzykowska i p. Wiesława Trzcielińska.

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.