Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Wycieczka do Biblioteki Publicznej i mediateki

We wrześniu uczniowie klas pierwszych technikum wzięli udział w zwiedzaniu Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego oraz Mediateki Przystanek Kultura w Ostrowie Wlkp. W bibliotece uczniowie wysłuchali prelekcji dotyczącej zasad funkcjonowania czytelni i wypożyczalni. Młodzież poznała zbiory biblioteczne, katalogi, regulaminy, klasyfikację dziesiętną oraz ofertę kulturalną skierowaną do ostrowskich odbiorców.
W mediatece klasy uczestniczyły w lekcjach „Od książki papierowej do wizualnych i dźwiękowych tekstów kultury” oraz „W stulecie komiksu polskiego”. Ponadto młodzież obejrzała działy mediateki: robotykę, bajkotekę, Studio Komeda, kino.

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.