Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Szkolne czytanie noweli „Rozdziobią nas kruki, wrony”

W dniu 10-go października w świetlicy szkolnej odbyło się wydarzenie bez precedensu. Oto naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z klas TES3 i TMC3 rywalizujące w najładniejszym czytaniu noweli Stefana Żeromskiego pt. „Rozdziobią nas kruki, wrony”. Obie strony starały się z całych sił jak najlepiej interpretować fragmenty noweli, długo idąc „łeb w łeb”. Dopiero po jakimś czasie minimalne prowadzenie objęła piątka przedstawicieli klasy TES3. Po przeczytaniu fragmentu noweli, jury udało się na obrady. Jednogłośnie ogłoszono zwycięstwo przedstawicieli klasy TES3.  Nagrody oraz dyplom wręczyły organizatorki konkursu. Obie drużyny zostały poczęstowane słodyczami.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.