Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Czytanie wierszy patriotycznych

W dniu 10-go października odbyło się w sali 40 szkolne czytanie wierszy patriotycznych. Uczniowie: Tymoteusz Połomski, Kamil Mucha, Michał Czarnota i Jakub Śniatała z klasy T2a przedstawili wiersze następujących poetów: Antoniego Słonimskiego, Tadeusza Różewicza, Leopolda Staffa oraz Cypriana Kamila Norwida. Prezentację multimedialną oraz patriotyczne utwory przygotował Wiktor Bizan. Uczniowie klasy TG1a wysłuchali wierszy o tematyce wojennej, walce o niepodległość oraz tęsknocie i miłości do ojczyzny. Wiersze przeniosły słuchaczy w atmosferę związaną z tegoroczną 80-tą rocznicą wybuchu II wojny światowej.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.