Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Konkurs biblioteczny „Czy znasz swoją bibliotekę?”

We wrześniu uczniowie klas pierwszych technikum i branżowej szkoły wzięli udział w konkursie pt. „Czy znasz swoją bibliotekę?”. Pytania dotyczyły znajomości zagadnień związanych z biblioteką szkolną. Wiadomości zdobyte na lekcjach bibliotecznych młodzież wykorzystywała rozwiązując zadania konkursowe. Nagrody i dyplomy otrzymali: Damian Klepacz TP1a, Hubert Molski TP1b, Bartosz Peisert TG1a, Adam Czysty TG1b, Jakub Iwanek BP1a, Karol Sudolski BP1b, Igor Felich BP1c, Daniel Pyszel BP1d, Norbert Kaj BG1a, Kacper Ginter BG1b, Kacper Krzywda BG1c, Dawid Fita BG1d.

Nagrodzonym gratulujemy!

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.