Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Tradycyjnie na początku października w naszej szkole odbywają się zajęcia integracyjne dla klas pierwszych w formie wyścigów rzędów.
W tym roku ze względu na dużą liczbę „pierwszaków” organizatorzy zabawy – nauczyciele wychowania fizycznego - podzielili uczestników na dwie grupy: klasy pierwsze po szkole podstawowej i klasy pierwsze po szkole gimnazjalnej.
Każda klasa wytypowała ośmioosobową reprezentację, która brała udział, aż w dziesięciu konkurencjach sprawnościowych i logicznych. Do tych konkurencji należały między innymi: wyścig w workach, tor przeszkód, rzuty do kosza, podania piłki w rzędach czy quizy z zakresu wiedzy sportowej i matematycznej.
W rywalizacji międzyklasowej można było dostrzec wielkie zaangażowanie, sprawność, a także przestrzeganie zasad fair play. Wszyscy uczestnicy, również ci zgromadzeni na trybunach świetnie się bawili, żywo dopingowali, a przede wszystkim mieli możliwość wspólnego działania w zespole, poznania rówieśników z „sąsiednich” klas.
W rywalizacji klas po gimnazjum najwięcej punktów wypracowała klasa została klasa TG1 a, tuż za nią uplasowała się klasa TG1b, a następnie BG1a, BG1c, BG1b i BG1d. Natomiast w rywalizacji klas po szkole podstawowej najwięcej punktów uzyskała klasa TP1b, następnie BP1c, TP1a, BP1b i BP1a.
Należy zaznaczyć, ze akurat w tej rywalizacji nie było przegranych, zwyciężyła dobra zabaw, sportowy duch i aktywność fizyczna. Wszyscy otrzymali torbę rozmaitych słodkości, okolicznościowe dyplomy, a pierwsza trójka okazałe puchary.
                                                                                                                                                  Mariusz Wołowicz

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.