Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU OSTROWSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W  TENISIE STOŁOWYM

We wtorek 29 października w Zespole Szkół Technicznych odbyły się coroczne zawody tenisa stołowego dla uczniów szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowali kolejny już raz : Daniel Lis , Jakub Sitarz i Mateusz Nowacki. Po bardzo emocjonujących pojedynkach na wysokim sportowym poziomie nasz team uplasował się na wysokim trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej. Reprezentanci otrzymali okazałe medale, a szkoła dodatkowo puchar. Gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w następnym roku szkolnym. Opiekunem naszej szkolnej reprezentacji był Wojciech Jarosz.
                                                                                                                                                                                                                Mariusz Wołowicz

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.