Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

W poniedziałek 04 listopada w hali sportowej ZST-E CKU zakończyły się rozgrywki piłkarzy ręcznych szkół średnich szkół powiatu ostrowskiego. Turniej odbywał się przez niemal cały październik, wzięło w nim udział 7 szkół podzielonych na dwie grupy. W ramach grupy rozgrywano mecze wg zasady każdy z każdym. W poniedziałek odbył się turniej finałowy – rozegrano 4 mecze, dwa półfinały, mecz o trzecie miejsce i o pierwsze miejsce.
Bezkonkurencyjni okazali się w całych rozgrywkach zawodnicy Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU z Ostrowa wielkopolskiego, którzy wygrali wszystkie swoje mecze, a w finale pokonali Zespół Szkół Technicznych 17: 10.
Mecz o brąz dostarczył licznie zgromadzonej widowni wiele emocji. Ostatecznie trzecie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Budowlano – Energetycznych, pokonując Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU z Przygodzic 15 : 12.
Przed zespołem ZST-E CKU rywalizacja rejonowa. Liczymy na dalsze sukcesy i na to, że uzyskamy od SZS „Wielkopolska” prawo organizacji dalszych zmagań sportowych.
Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Należy zaznaczyć , że wszystkie mecze odbywały się w sportowej rywalizacji i cieszyły się dużym zaangażowaniem wśród zawodników biorących udział.
Organizatorem i sędzią rozgrywek był Mariusz Wołowicz, zaś trenerem szkolnego DreamTeamu był Rafał Stempniak.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych turniejach.
                                                                                                                                                                                                           Mariusz Wołowicz

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.