Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Pomoc liczona w tonach

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji zbiórki nakrętek dla 13 – letniego Brajana, ucznia Szkoły Podstawowej nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Chłopiec w sierpniu zachorował na ostrą białaczkę szpikową. Przed Brajanem długa i ciężka walka, która oprócz leczenia szpitalnego będzie wymagała zakupu dodatkowych leków pozwalających łagodniej przejść skutki uboczne działania chemioterapii. Zebraliśmy 5 dużych worków nakrętek, które zostały dostarczone do Szkoły Podstawowej nr 13.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.